Centrum Železných hor
MENU
MENU
X
Menu
Mikroregion
O mikroregionu
Dokumenty
Hospodaření
Členské obce
Bojanov
České Lhotice
Ctětín
Hodonín
Horní Bradlo
Krásné
Křižanovice
Libkov
Liboměřice
Lukavice
Nasavrky
Seč
Aktivity
Rozvoj obcí
Zimní běžkařské trasy
Granty na podporu akcí pro veřejnost
Fotogalerie
Webkamery
Kontakty
člen
Železnohorského
regionu
Centrum Železných hor
[
Koně, dostihy, hipoturistika
]
Území NUTS 3:
Pardubický kraj
,
Počet záznamů:
53
(Počet stran: 2 [strana *1
2
])
Andy West Ranch
, Kunětice (Okres Pardubice)
[
gps
]
Dostihové závodiště
, Pardubice (Okres Pardubice)
[
gps
]
Farma AG
, Přelouč (Okres Pardubice)
Farma Knápek
, Horní Heřmanice (Okres Ústí nad Orlicí)
Farma Slunečný dvůr
, Morašice (Okres Chrudim)
[
gps
]
[
osm
]
Hipologické muzeum Slatiňany
, Slatiňany (Okres Chrudim)
[
gps
]
Hřebčín
, Heřmanův Městec (Okres Chrudim)
[
gps
]
[
osm
]
Hřebčín Suchá
, Litomyšl (Okres Svitavy)
Hřebčín Suchá - Rudolf Skřivan
, Litomyšl (Okres Svitavy)
Hřebčín Suchá u Litomyšle
, Litomyšl (Okres Svitavy)
Jezdec L. Bohdaneč
, Lázně Bohdaneč (Okres Pardubice)
Jezdecká farma Petr Staněk
, Ústí nad Orlicí (Okres Ústí nad Orlicí)
Jezdecká společnost pod Kunětickou horou
, Staré Hradiště (Okres Pardubice)
Jezdecký klub Hřebčín Suchá u Litomyšle
, Litomyšl (Okres Svitavy)
Jezdecký penzion Starý Valdek
, Opatovec (Okres Svitavy)
JK Budislav
, Budislav (Okres Svitavy)
JK Česká Třebová
, Česká Třebová (Okres Ústí nad Orlicí)
JK Firmin
, Písečná (Okres Ústí nad Orlicí)
JK HOSYKO Sídlišťka
, Zámrsk (Okres Ústí nad Orlicí)
JK Janov u Litomyšle
, Janov (Okres Svitavy)
JK Jezbořice
, Jezbořice (Okres Pardubice)
JK Libchavy
, Libchavy (Okres Ústí nad Orlicí)
JK Opatov
, Opatov (Okres Svitavy)
JK PAM Milostav Příhoda
, Mladkov (Okres Ústí nad Orlicí)
JK Polička
, Polička (Okres Svitavy)
JK Sloupnice
, Sloupnice (Okres Ústí nad Orlicí)
JK Venezia s. r. o. Benátky
, Litomyšl (Okres Svitavy)
JO Černík
, Cerekvice nad Loučnou (Okres Svitavy)
JO Monroen
, Litomyšl (Okres Svitavy)
JO stáj Dvořák - Čistá
, Čistá (Okres Svitavy)
JO TJ Primátor Litomyšl
, Litomyšl (Okres Svitavy)
Josef Hasák stáj Hrobnice
, Staré Hradiště (Okres Pardubice)
JS BORKA
, Choceň (Okres Ústí nad Orlicí)
JS Orling
, Ostrov (Okres Ústí nad Orlicí)
JS Přelouč
, Přelouč (Okres Pardubice)
Národní hřebčín Kladruby nad Labem
, Kladruby nad Labem (Okres Pardubice)
Ranč Kovářov
, Bojanov (Okres Chrudim)
[
gps
]
Ranč pod Kuňkou
, Staré Hradiště (Okres Pardubice)
[
gps
]
[
osm
]
Ranč Stodvojka
, Stašov (Okres Svitavy)
SIRIUS
, Anenská Studánka (Okres Ústí nad Orlicí)
Stáj "SITA"
, Dolní Dobrouč (Okres Ústí nad Orlicí)
Stáj Hubertus
, Litomyšl (Okres Svitavy)
Stáj Koníř
, Srch (Okres Pardubice)
Stáj Langr
, Morašice (Okres Svitavy)
Stáj MANON - Orling Team
, Litomyšl (Okres Svitavy)
Stáj Pavla Vachutky - TJJ PEGAS
, Lázně Bohdaneč (Okres Pardubice)
Statek Apolenka
, Spojil (Okres Pardubice)
[
gps
]
Statek Udržal - Ing. Meloun
, Dolní Roveň (Okres Pardubice)
TJ Podorlicko Letohrad
, Letohrad (Okres Ústí nad Orlicí)
TJ Sokol Kaldruby nad Labem
, Kladruby nad Labem (Okres Pardubice)
POKRAČOVÁNÍ SEZNAMU
(Zbývá zobrazit: 3 [strana *1
2
])
Menu
Mikroregion
Členské obce
Aktivity
Fotogalerie
Webkamery
Kontakty
člen
Železnohorského
regionu
Login