Centrum Železných hor

Z tiskových zpráv a článků na území okresu

Občanské sdružení Společnost za pozitivní přístup k životu
[celý text] [Havel Josef, zveřejněno 28.01.2007]
"4. vánoční výstava v Chýnově", která se koná v obřadní síni MěÚ v Chýnově od soboty 26. listopadu do neděle 4. prosince 2005.
[celý text] [Chýnov, zveřejněno 09.11.2005]
Informační středisko nabízí tradičně celou řadu turistických i cykloturistických map a průvodců, velký výběr pohledů, upomínkových a propagačních předmětů, či turistické známky.
[celý text] [Informační středisko města, zveřejněno 19.04.2005]
Veselí nad Lužnicí je již řadu let vyhledávaným letoviskem. V letních dnech nabízejí čistou vodu ke koupání veselské pískovny zasazené do překrásné scenérie lesů a polí. Cyklisté vychutnávají požitek z jízdy po hrázích rybníků, kterých se v chráněné krajinné oblasti Třeboňsko na rozloze 700 km2 prostírá...
Nové informační centrum v lázeňském městě Bechyni je zřízeno při CK AVANTI v Bechyni na adrese Libušina 151, 391 65 Bechyně.
S cílem napomoci rozvoji cestovního ruchu otevřel Městský úřad v Táboře v roce 1994 stálé informační středisko přímo v budově radnice na Žižkově náměstí. Jeho hlavní náplní je poskytovat turistům co nejširší paletu informací o historických, kulturních a přírodních zajímavostech a nabídce služeb v Táboře...
S cílem napomoci rozvoje cestovního ruchu otevřel Městský úřad v Táboře v roce 1994 stálé informační středisko, které po vzoru mnohých západoevropských měst sídlí přímo v radniční budově.
[celý text] [Infocentrum Město Tábor, zveřejněno 11.11.1998]

člen
Železnohorského
regionu
logo: MAS Železnohorský region